ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .
تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در جایزه
13 آبان 1402
تاریخ شروع دریافت اثر در جایزه
22 بهمن 1402
آخرین مهلت ثبت نام
12 اردیبهشت 1403
آخرین مهلت ارسال اثر
12 اردیبهشت 1403
تاریخ برگزاری

1403/03/04

هدیه مادی جایزه شهید بهروز مرادی تا 5 برابر افزایش یافت

28 اسفند 1402

دبیرخانه جایزه دانشگاهی شهید بهروز مرادی


پس از مذاکره و تفاهم نمایندگان سازمان منطقه آزاد اروند با مسئولان دانشگاه هنر اصفهان و موسسان جایزه دانشگاهی شهید بهروز مرادی در تاریخ اول بهمن 1402 و با توجه به رونمایی پوستر جایزه مبتنی بر مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند با دانشگاه هنر اصفهان در حاشیه هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران که با حضور معاون دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد، جایزه شاهد توافق نامه بین دانشگاه هنر اصفهان و سازمان منطقه آزاد اروند برای برگزاری بهتر این رخداد هنری در حوزه هنر مقاومت و پایداری شد.

در این توافق نامه میزان هدیه مادی این جایزه نسبت به قبل افزایش چشمگیری یافت. با توجه به شیوه نامه موجود در وبگاه جایزه دانشگاهی شهید بهروز مرادی نفرات اول: مبلغ دویست و پنجاه میلیون ریال هدیه نقدی و غیر نقدی، نفرات دوم: مبلغ یکصد میلیون ریال هدیه نقدی و غیر نقدی، نفرات سوم: مبلغ پنجاه میلیون ریال هدیه نقد و غیر نقدی و نفرات قابل تقدیر: مبلغ بیست میلیون ریال هدیه نقدی و غیر نقدی هدیه دریافت می کنند. همچنین اثر برگزیده در بخش ویژه کلیه آثارو پژوهش های هنری با موضوع شهید بهروز مرادی و آثار و پژوهش های هنری با موضوع کنگره 24 هزار شهید استان اصفهان نیز مبلغ بیست و پنج میلیون ریال هدیه نقدی و غیر نقدی هدیه دریافت می کنند. این در حالی است که هدیه این جایزه برای نفر اول پیش از این تفاهم نامه، 50 میلیون ریال بوده است که با توجه به تفاهم جدید 5 برابر شده است. به مجموعه این هدایا می توان هزینه ایاب و ذهاب شرکت در مراسم اختتامیه و اسکان همراه با پذیرایی دو روز در سازمان منطقه آزاد اروند را نیز باید اضافه کرد.


168
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 
پوستر
روایت پایداری
نشریه جلوه گاه
کتابخانه پایداری
روز شمار جایزه
تا روز برگزاری جایزه :تا پایان ثبت نام در جایزه:تا پایان مهلت ارسال اثر:


تماس با ما
 
دبیرخانه 031-36262552
مسئول وبگاه
031-32218344
 آدرس ایتا

 https://eitaa.com/mbprize

 ایمیل  MBprize@aui.ac.ir
 آدرس  

اصفهان، خیابان حکیم نظامی، چهارراه خاقانی، نبش کوچه کلیسا وانک، دانشگاه هنر اصفهان،

کدپستی: 8173887681 ؛ دبیرخانه جایزه دانشگاهی شهید بهروز مرادی

 

دانشگاه هنر اصفهان